Naše pódiá je možné stavať do neobvyklých tvarov. Stavajú sa rýchlo a presne a naviac majú reprezentatívny vzhľad. Nie je problém stavať na rôznych povrchoch - v interiéri, exteriéri, na rovine i svahu. Vysoká mechanická odolnosť, nosnosť konštrukcie pódiovej dosky a jej vodeodolnosť s protišmykovou úpravou patria k základným vlastnostiam!Použitie nášho pódia na Vami organizovanej akcii uspokojí Vaše predstavy. Ako sme už spomínali, vieme s nim vytvoriť neobvyklé tvary podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Umožňuje nielen rôzne výškové nastavenia, ale aj viacnásobné ukladanie pódiových blokov na seba, čo umožňuje urobiť pódium na pódiu. Nerobí nám problém prekonávať primerané prekážky (stavba pódia na betóne a tráve i na výškovo rozdielnom povrchu), stavanie do tvarov X, kaskádové stupne a ďalšie útvary.
Divadelné praktikáble:

Jedná sa o klasické drevené praktikáble. Túto technológiu používame iba vo výnimočných prípadoch, kedy nie je požadovaná vysoká kvalita pódia. Nevýhodou divadelných praktikáblov je, že sa nedajú stavať na nerovnom povrchu.Bezpečnostné zábrany:

Bezpečnostné zábrany sú neoddeliteľnou súčasťou veľkých festivalov a podujatí, na ktorých sa zhromažďuje veľký počet ľudí. Ak Vaša akcia vyžaduje vytvoriť koridory z hľadiska usmernenia davu, je možné použiť zabraný, ktoré slúžia ako bariéry.
Dátum: 15. Jul 2024 design by e.lucas(at)slovanet.sk